Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Günümüzde yapılan araştırmalara göre her dört kişiden üçü arattığı kelimede çıkan sonuçlar arasından ilk üç sonuçtan birisine giriş yapıyor. Bu demek oluyor ki internet siteleri için gerekli kullanıcıyı siteye çekmek oldukça zorlu bir işlem ancak doğru bir şekilde yapılmış seo ile bu sorunlar kolay bir şekilde çözülebilir. İlk üç sonuçtan birisi olmak sizler için hayal gibi gözükse de aslında bunların hiçbiri görüldüğü kadar zor şeyler değillerdir. Bu nokta da yapmanız gereken şey işini doğru yapan bir firma ile çalışmak. Bizler bu konuda sizlere yardımcı olmaktan büyük gurur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Bir internet sitesinin başarılı sıralamalarda çıkmasında elbette dış seo işlemlerinin yanı sıra başa etmenlerde mevcuttur. Seo web tasarım ile doğrudan alakalı bir mevzudur. Sitenizin üst sıralarda olması için aynı zamanda iyi yapılmış bir dizayna sahip olmanız gerekmektedir. Arama motorları optimizasyon konusunda web sitesinin tasarımına çok fazla önem vermektedirler. Bu sebepten ötürü web tasarımınızı hazır almak ya da kendiniz oluşturmak yerine profesyonellere yaptırmanızda büyük fayda bulunmaktadır.

  • Tamamlanması Beklenen Seo
  • Tamamlanmış Seo

Güvenilir & Garantili Seo

Akıllı telefonların ve bilgisayarların hayatımıza girmesiyle birlikte internet siteleri de bir nevi hayatımızın vazgeçilmez parçalarından birisi olmuştur. Firmalar anlaşmalarını büyük ölçüde buradan sağlamaktadır. İnternet siteleri sayesinde daha büyük kitlelere ulaşmakta olan bu firmaların veya şahısların elbette ki bu amaç uğrunda sadece bir internet sitesine sahip olmaları kesinlikle yeterli değildir. İnternet sitenizin olmasının yanı sıra kullanıcılara ulaşabilmek için ön sıralarda olmanız gerekmektedir. Rakiplerinizin fazlasıyla bol olduğu da göz önünde bulundurulursa bu konuda sizler de tek başınıza çaresiz kalabilirsiniz. Sizleri bu dertlerden kurtarmak adına bizler arama motoru optimizasyonu yaparak sizlerin birçok firma ya da kişisel internet sitesi arasından sıyrılıp ön sıralara çıkmanıza, bu sayede istediğiniz büyük kitlelere ulaşmanıza yardımcı olacağız.

Garantili Seo Çalışması

Sadece Takip ücreti karşılığı ile seo çalışması başlatılarak başarılı olması sonucu ücret ödemeye başlayın. Olumsuz durumlarda 80% ücret iadesi

Doğal Seo Çalışması

Kesinlikle illegal ve spam çalışmamız yoktur doğal bir seo çalışması yapmakta olup en iyi sıralama konumlarını elde etmekteyiz.

Aylık Ödemeli Seo

Yıllık sözleşmeli aylık ödemeli seo optimizasyon hizmetimizin sunulan tekliflerde 18% KDV hariç fiyatlardır ödemelerin tamamen banka havalesi veya k.kartı yolu ile ödenmektedir.

Negatif Durumlarda Seo

Sıralamadan kaybolması veya sıra kaybetmesi sonucu tarafımızca kaybedilen sıralama gününe göre aylık ödemede düzenleme yapmaktayız.

Sağlıklı Seo İçin Yazılım

Genellikle yazılımı hazır olan web sitelere seo çalışması yapmamaktayız. Kendi güvenilir yazılımlarımız ile seo çalışması yaparak sizi zirveye taşıyoruz.

Seo Teklifi

Dilerseniz online olarak sitemizden yükselmek istediğiniz anahtar kelimeleri yazıp seo optimizasyon teklifi alabilirsiniz.

Paylaş